Дитячий транспорт

Дитячий транспорт

Дитячий транспорт: товари для здорового росту дитини

Для дітей природно багато рухатися, і тому промислове виробництво випускає багато різних груп товарів, за допомогою яких дитина може урізноманітнити активне дозвілля. Найбільш популярними серед них залишаються дитячі велосипеди, самокати, ролики, біговели і машинки для найменших - толокари.

Яскраві барвисті машинки дуже привабливі для дітей. Сьогодні на ринку представлено багато різних моделей толокарів для хлопчиків і для дівчаток. 

Дитячі велосипеди бувають триколісними і двоколісними. Додатковою страхівкою до двоколісних велосипедів для дітей будуть два знімних колеса, які можна відкрутити, коли дитина навчиться зберігати рівновагу. Діти шкільного віку, крім велосипедів, охоче катаються на скейтах (пенні-бордах) та роликах. Ця група спортивних тренажерів забезпечує навантаження для всього організму і сприяє збалансованому розвитку дитини. 

Транспорт, який використовується в дитячих іграх, піддається підвищеним навантаженням. Діти часто кидають, штовхають, б'ють його в сторонні предмети. Продукція цієї товарної групи повинна бути зроблена з дотриманням стандартів якості, що гарантує, крім іншого, безпеку самої дитини.

Також не забувайте про захист під час використання дитячого транспорту  (шлем, захист на лікті та коліна) !


Виберіть підкатегорію