Товари для хлопчиків

Товари для хлопчиків

Призначені для хлопчиків іграшки діляться на кілька категорій. Машинки та інший транспорт всіх видів, іграшкову зброю, роботи і солдати, за участю яких можна влаштовувати різні баталії, - все це стандартні товари, які починають купувати хлопчикам, тільки-но вони навчаться ходити. Зовсім не обов'язково, щоб дитина любила всі ці іграшки відразу. Комусь подобаються машинки, а інші із захопленням збирають конструктори або граються у "войнушки".

Стандартні і незвичайні хлопчачі іграшки: що вибрати для подарунка

Зовсім маленькій дитині підійдуть звичайні фігурки або машинки з пластику, не ускладнені додатковими механізмами. Коли хлопчики підростають, можна підібрати для них велику кількість різних моделей транспорту, наземного, водного або повітряного, сконструйованого з великим ступенем реалістичності. Чим "наворочена" буде така іграшка в плані деталей і ефектів, тим більше інтересу вона викликає у дитини на перших порах.

Для тих, у кого вже в юності допитливий розум, цікаво не тільки грати з машинами, а й уявляти собі, як вони влаштовані і як можна їх лагодити. Таким дітям принесе задоволення повозитися з наборами іграшкових інструментів, а якщо батьки включаться в гру, то і допомогти дорослим своїми інструментами в цьому ремонті, будинку або у дворі.

Якщо хлопчик одержимий мультсеріалами і фільмами про роботів, гідним подарунком для нього стануть іграшкові трансформери. У продажу представлені як нерозбірні моделі подібних іграшок, так і цілі конструктори з безліччю деталей, з яких можна збирати і модифікувати роботів на свій розсуд. Також дуже улюблені хлопчаками збірні моделі різної техніки - від найпростіших машинок для малюків до красивих багатоярусних вітрильників і пароплавів для тих, хто постарше.


Виберіть підкатегорію


Дитячий коврик з розміткою "Щенячий патруль"

Дитячий коврик з розміткою "Щенячий патруль"

Дитячий коврик з розміткою (коробка) "Щенячий патруль". Розмір:  р.38*26*6,5см..

235.00 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)